Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pénzügy és számviteli kart ti...

Pénzügy és számviteli kart ti hol tennétek le? Illetve megéri önköltséges formában is?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ti hova jelentkeznétek inkább:

Corvinus (Székesfehérvár), BGE,BME,Elte vagy Metropolitán?


Sajnos mivel a pontjaim nem lesznek elegek önköltséges formában jelentkezem de most az ártól függetlenül érdekelne, hogy melyik iskola hol helyezkedik el abban a bizonyos elméleti rangsorban.



2019. febr. 14. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Szak és nem kar. BCE lenne első helyen, ha a budapesti kampusz is játszik, ha csak a székesfehérvári akkor:


1. BGE

2. ELTE

3. BCE Szfv


Metropolitenre és nem mennék, nem szimpatikus az egyetem, BME-n meg amúgy se volt kiemelkedő a gazdasági képzés, de mióta volt az ELTE-s dolog úgy hírlik tovább süllyedt a GTK színvonala.

2019. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos a Budapesti corvinus nem játszik mert túl kevés oda a pontom. A fehervarival pontosan mi a helyzet?
2019. febr. 15. 07:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak azért írtam a 3. helyre mert itt lakok a fővárosban, nem akarok vidékre lemenni tanulni.
2019. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem fehérvár kicsit közelebb lenne :3
2019. febr. 15. 08:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is önköltségesre megyek, DE
2019. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem, hogy te miért? Mi az okod rá? Mert Bevallom engem csak a magas fizetés vonz.
2019. febr. 15. 10:35
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

1 bce

2 elte gti

3 bme

4 metu

5 bge


Kezdőfizetések nettó 240 körül alakulnak, de nagyon nagy a szórás, nem mindegy, hogy valaki egy tanácsadó céghez kerül be(bcg, mckinsey) vagy egy állami céghez, kkvhoz.

2019. febr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Borzalmas oktatók vannak pszk-n, kerüld el messziről!! akik a pszf nevét adták már nyugdíjasok... eddig farkas szilveszter (direkt kisbetűk) volt a csúcs, aki konkrétan alázza a hallgatókat, néha azt vártam mikor üt vagy köp le valakit. Az új hvg rangsorban mindent elárul a pszk oktatói kivállósága (utolsó előtti)

a kvik, kkk viszont állítólag nem rossz

2019. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

KKK-ról jöttem át corvinusra.

Nehogy a BGE-re menj,nagyon meg fogod bánni, oktatás is szörnyű,emberek sem a legjobbfejek szerintem...

Corvinuson imádom amit tanulok,szaktársaim is jók.

21L

2019. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!