Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan itt, aki úgy végezte...

Van olyan itt, aki úgy végezte el az orvosit, hogy dolgozott mellette?

Figyelt kérdés
Sajnos muszáj lesz dolgoznom, legalább alkalmi munkákat, de orvos szeretnék lenni.. Szerintetek lehetséges? Van olyan, aki munka mellett végezte el az orvosit?
2010. júl. 1. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Kizárt. Vannak, akik dolgoznak mellette (főleg diákmunkát, de semmi komolyabbat), de ők meg is buknak, ill. pont azért vállaltak munkát, mert megbuktak és így lett egy "szabad" félévük (ha 2. félévben buktak és az 1. félévük megvan, akkor az 1. félévet nem kell ismételni).
2010. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát...szerintem sem egyszerű a dolog.

Első három év nagyon húzó. Rengeteg gyakorlat, amire kötelező bejárni...

Max alkalmi, vagy hétvégi munkát lehet vállalni.

Esetleg olyat, amit egy egy lyukasórában is el tudsz végezni.

Negyedik évtől már esetleg kórházban tudsz vmi munkát vállalni. Vagy mentőzni, de ahhoz szerintem kell vmi tanfolyam, vagy nem tudom:/

2010. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!