Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen vélemények vannak a...

MinimalTechno kérdése:

Milyen vélemények vannak a Gazdasági és Vidékfejlesztési Agrármérnöki szakkal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Én a SZIE-re jelentkeztem,konkrétan az érdekelne,hogy mennyire nehéz elvégezni,mi lehet belőlem,ha ezt elvégzem,illetve bármiféle vélemény róla,köszi.
2010. júl. 1. 11:59
 1/1 anonim válasza:

Vannak nehézségek benne, de elvégezhető egyetem.

Ja és a lényeg, hogy utána semmire sem jó a papírod.

Én ugyanezt végeztem el, a mai napig nem értem hogy az agármérnökségnek mi köze a logisztikához...

Az agrár oktatás a GTK-n nulla. Sajnos vidéki életem során többet tudtam meg a malactenyésztésről, mint ott 5 év alatt.

Rövid és tömö véleményem: 0 egy suli! Ahol olyat tanítanak aminek köze nincs a szakodhoz, szakirányodhoz.

De a bulik legalább jók. A többség hulla részegre issza magát, s így elviselhetőbb az "élet".

2010. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!