Miért nem számolja bele a felvi.hu a többletpontokba a nyelvvizsgámat?
Figyelt kérdés
Max 100 pontot lehet szerezni ugye.
-50 pont, mert emeltezni fogok, tehát még maradt 50/100 pont.
A felsőfokú nyelvvizsga 40 pontot ér, és be is jelöltem felvin, hogy van olyanom, de nem számítja bele a pontszámításba a nyelvvizsgámat, pedig még van a többletpontokban 50 pont helyem.
Ez miért van? A felvi hibás vagy csak történt valami változás az egyetemi felvételiknél? (Corvinus)
2019. febr. 2. 10:14
1/7 anonim válasza:
Nem abból a nyelvből emeltezel? Mert egy jogcímen csak egyszer jár érte plusz pont.
3/7 anonim válasza:
Valaki nem tudja hogy ez a jogszabaly mikor lett bevezetve? Csak mert amikor augusztus kornyeken szanoltam a pontokat akkor meg beleszamolta a nyelvvizsgat.
4/7 anonim válasza:
3-as, akkor valamit rosszul állítottál be. Mert ez nagyon régóta így van.
5/7 anonim válasza:
Na várjatok, ez nem csak középfokú nyelvvizsgánál igaz? Felsőfokúra se jár?
7/7 anonim válasza:
Lehet, hogy még nem dolgozták föl az adatokat? Majd ott lesz mellette valami kis pipa, vagy felirat, a feltöltött dokumentum mellett, hogy elfogadták. Szerintem. (De én nem most felvételizek.)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!