Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mlyen a Magiszter Alapitvány...

Mlyen a Magiszter Alapitvány buapesti iskolája? Mit hallottatok róla?

Figyelt kérdés
A Magyarországi Magiszter Alapítvány budapesti tagiskolája ami a Ward Mária Gimnáziumban müködik megbizható? Oda jelentkeznék idén érettségit adó esti suliba. Fontos lenne....Köszi!
2010. jún. 27. 18:28
 1/6 anonim válasza:
szia!Látom semmi válasz nem érkezett...ez nem túl jó jel, én is oda szeretnék beiratkozni,mert nagyon meggyőző volt az a 2 év alatt duma.. Nagyon kétségbe vagyok esve mert 1x elveszem az iskolák kínálatában, ez tetszett meg a Szinyei Merse P. estije.Oda csak 20ezer/félév és az emailjeimre szépen részletesen válaszoltak,pedig már vagy 9x írtam nekik.Szóval elég humánus tanárok lehetnek,az hogy akkor mégis miért kezdtem el keresni másikat?Mert nem tetszett h mondják,h lelehet vizsg előrehozott vizs-kal,de ők rendes ütemben tanítanak.Itt a Mag.-nél meg 9es tananyagot le is adják Jan-ig.Igaz a Szinyeiből felhívták a figyelmemet h ez nem legális évközbeni évfolyam váltás az egész osztályra egyénenként megengedett.Ott azt mondták megfogom bánni ha ilyen suliba megyek ami azt igéri 2 év..Én szeretnék két év alatt leérettségizni.MOST AKKOR MIT CSINÁLJAK?MELYIKBE MENNYIEK??Te beiratkoztál már?Azt is gondolom,h a Szinyei erősebb lehet,nekem az nem annyira tetszetős.Én az érettségit akarom talán a Magiszternél ezt megértik?Most az évfolyamokról beszélek,és pl fizika,kémia amiből eszem ágában sincs érettségizni abból átrugdoshatánan igazán.Az érettségi tantárgyakból nem is akarok sumizni mert abból mindenkinek ugyan úgy önállóan le kell vizsgázni.Az 7 tantárgy.Mennyivel 1xűbb lenne csak azt tanulni 9-től mint külföldön?!Hogy döntöttél végülis?Beiratkozol oda?Talán segítenél dönteni nekem is.
2012. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, beiratkoztam és idén le is érettségiztem. És most tovább is tanulok. Csak jó dolgokat tudok mondani. NAgyon jó fej tanárok, segitőkészek nagyon. Én nem sokat tudtam bejárni a munkám miatt, de jó eredményeket értem el. Minden évben csinálnak egy közös e-mail cimet, ahova tananyagokat meg mindenféle infot tesznek fel. Szerintem menj ide, mert tényleg nagyon normálisak. Kedvesek és rugalmasak a számonkéréseknél is :))

Sok sikert!

2012. aug. 2. 22:35
 3/6 anonim válasza:
Jártam oda, de anyagi és egyéb okokból én egyenlőre félbe hagytam. Amikor odajártam a tanárok, az igazgató és igazából mindenki nagyon kedves volt, segítőkészek, megértőek. Én csak jót tudok róluk mondani. Bár régi kérdés, de hátha vkit még érdekel. :)
2015. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Normalis suli, a tanarok rendesek. _esze tomi_
2016. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jo. Tavaly nem jött matek tanár. Semmi hely, kerüld, aki tanulni akar, menekul onnan.
2016. júl. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez a alapitvány iskola esti még mindíg van?
2016. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!