Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti nem lennétek kiakadva,...

Ti nem lennétek kiakadva, hogy szombaton, hullabetegen be kellene menni egy idióta tanár miatt?

Figyelt kérdés
Plusz órát és órapótlást tart, igazolást nem fogad el.
2018. okt. 20. 06:13
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Az durva, pár év múlva egy héten keresztül hajnali 4-kor ébreszteném telefonon egy hétig, hogy visszaadjam neki :D
2018. okt. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem az ő hatásköre elfogadni, hogy van-e igazolásod. Ha beteg vagy, szrj bele.
2018. okt. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Napi tinirinya... mások meg dolgozni járnak. Bem egyszer. Mindig.
2018. okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg vagy, maradj otthon.
2018. okt. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Akkor ne menj be. Majd marad neked a gyár folyamatos három műszakban, és akkor aztán búcsút inthetsz a szombatjaidnak.
2018. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem rendelheti el hogy szombaton tanítási nap van és az orvosi igazolást se utasíthatja el. Vannak tanárok akik szeretnek nagyot mondani, pont mert hozzád hasonlóan egy csomó diáknak lövése sincs a saját jogairól vagy hogy mit tehet egy tanár/iskola meg. Zavarna hogy pont szombaton haladna az anyaggal, de nem mennék be hanem elkérném mástól.


Amúgy ez mi itt, kihagysz egy tanítási napot és mehesz a gyárba meg hogy munkahelyen betegen szombaton is be kell menni? Ezeket honnan szopjátok? Én is hagytam ki órákat ilyen olyan okból, mégis jó tanuló voltam, diplomám is van azóta. Szombaton az elrendelt munkanapok alatt is sokan szabira mennek, mert nem akarnak bemenni. Ez igaz még a termelésben dolgozókra is, ha meg betegek és nem tudnak menni akkor is a HR/bérszámfejtés nem utasíthatja vissza az igazolást.

2018. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

#6 +1.

Én se mentem iskolába, ha beteg voltam, mégse lett belőlem gyári munkás.

2018. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Előírás volt, hogy meg kell szombatra betegedni?
2018. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szombaton csak akkor van iskola ha hétközben ünnep lesz mint holnap október 22 nincs iskola a 4 napos hosszú hétvége miatt azt október 13 le kellett dolgozni tehát iskola is volt elméletileg bár volt ahol nem volt vagy csak délig volt.


Ez a betegen is bemenek felnőttek ez viszont létezik ,ha csak nem nagyon beteg igen bemenek a dolgozó felnőttek.

2018. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!