Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan módosítsam a felvételi...

Hogyan módosítsam a felvételi sorrendemet? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Azon tépelődök hogy hogy módosítsam a sorrendemet hogy biztos legyek hogy felvesznek?

Jelentkeztem a ZSKF-re andgragógiára

Az EKF-re andragógiára és EKF szociálpedagógiára

Az a baj hogy a két andragógiás helyre szeretnék menni a legjobban és szocpedre a legkevésbé de lehet hogy andragógiára nem lesz elég a pontom viszont akkor a szocped is jó lenne mert oda biztos elég a pontom.Elbukhatom a szocpedet ha azt jelölöm be utolsónak a 3. helyen vagy tegyem inkább 2. helyre hogy nehogy beteljen a hely és biztos bejussak az 1. helyen pedig legyen egy esélyesebb andragógia?Mit javasoltok?


2010. jún. 23. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Felesleges ezek alapján sorrendet módosítanod. Ugyanis: a felvételinél NEM számít, hogy hanyadik helyen jelöltél egy szakot, ez alapján hátrány nem érhet, nincs olyan, hogy "betelik a hely" előtted. A sorrend csak a te preferenciádat fejezi ki.

Ha neadjisten az első két helyre nem elég a pontod, nem számít, hogy a szocpedet csak harmadik helyen jelölted, ha megvan a pontod, akkor felvesznek.

Hagyd úgy a sorrendet, aminél az van elöl, ahova szeretnél menni.

2010. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én meg teljesen máshogy tudom. Én úgy tudom, hogy van olyan, hogy betelik a hely. Van egy barátnőm 7 iskolát jelölt meg 5 aalapot 6.-7. egy felsőfokú képzés és ő is ezen parázik, hogy fel-e fogják venni, mert nincsen 380 pontja, hogy felvegyék őt alapképzésekre.
2010. jún. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

felvi.hu-t ennyire nehéz megtalálni gyerekek? A sorrend nem számít, valóban csak preferencia, a legalacsonyabb sorszámúra fognak felvenni, ahova még elég a pontszámod...


És ilyen emberek mennek egyetemre / főiskolára. Jó, mondjuk ilyen ZSKF, és társait inkább ne emlegessük...vicc...

2010. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!