Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajdaságból akarok tovább...

Vajdaságból akarok tovább menni szegeden a GTK szakra, és elég az innen vitt 2 érettségi, vagy kell ott szegeden is valamiből érettségit tennem?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam sok helyen, felvi.hu-n is azt írja, hogy a felsoroltak közül kettőt kell választani, de hallottam olyat, hogy szegeden kellett angolból vagy történelemből plusz érettségit tenni. Úgyhogy most egy picit megvagyok zavarodva.

2018. szept. 24. 22:48
 1/2 felkelhetetle ***** válasza:

Szia én is vajdasági vagyok és szintén a GTK-n tanulok Szegeden.

A kérdésedre válasz: Az attól függ milyen értségit viszel, vagyis milyen tantárgyakból és ezek hány százalékosak.

Meg tudod nézni hogy pl idég az általad szimpatizált szakon mennyi volt a ponthatár és az alapján tudsz kalkulálni hogy neked kb mennyi lesz, meg lehet csinálni. :)

Nagy valószínűséggel kelleni fog emelt szintű értségit tenned Szegeden mivel GTK-n elég magasak a ponthatárok ha BSC-re akarsz menni. HAJRÁ! :))

2018. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 felkelhetetle ***** válasza:
Ha van valami kérdésed állok rendelkezésedre.
2018. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!