Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kecskeméti NJE-n meghirdetet...

A kecskeméti NJE-n meghirdetett kereskedelem és marketing szak helyileg hol van?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy bizonyos szakok illetve tárgyak az említett egyetem szolnoki “telephelyen” kerülnek megtartásra, de az előzetes tájékozódás során sem kaptam egyértelmű választ, hogy a kereskedelem és marketing szak a két település közül hol működik. (Levelező tanrend, bár nem hinnem, hogy ez jelen esetben számít)

2018. aug. 24. 21:03
 1/2 csigabigaa ***** válasza:
A felvi.hu-n egyértelműen le van írva, hogy melyik képzés hol van. Ezt neked kell tudnod, hogy hová jelentkeztél, Szolnokra vagy Kecskemétre? Pl van szakkereső, legördülő választási lehetőségekkel. A szak megnevezése után mindig ott van zárójelben a helyiség.
2018. aug. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csigabigaa ***** válasza:
Most meg is néztem. Melyik kar? Kecskeméten van a GAMF, ahol csak gazdálkodás és menedzsment szak indult, mármint gazdasági területen. Szolnokon pedig van a GK, így akkor gondolom Szolnok lesz a te városod. Legalább is szerintem! Minden esetre ha írsz egy mailt a tanulmányi osztálynak, biztosan kapsz választ.
2018. aug. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!