Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik, hogy azért nem...

Létezik, hogy azért nem vettek fel Gimibe, mert 17 vagyok?

Figyelt kérdés

Egy 2 tannyelvű iskoláról van szó,ahová járni szerettem volna de a korom miatt nem kezdhettem volna el a 9.-et.

És 11.-be se mehettem,mert már ők ott tartanak ahova nem lehetne felzárkózni.

És így nem is vettek fel.

Máshová se fognak?



2018. aug. 23. 19:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi felvételinél nem fogjàk nézni hol szerezted az érettségit. Az a lényeg, hogy a pontszàmod meglegyen, az pedig a te szorgalmadon múlik.
2018. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Évvesztes vagy ?
2018. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Így már szerintem sem kezdheted újra a középiskolát, hiszen egyet már elvégeztél. Viszont szerezhetsz érettségit és szerintem nappalira is mehetsz, vannak ilyen két éves érettségire felkészítő képzésre. 17 évesen én sem szívesen mentem volna estire, mert oda már inkább idősebbek járnak és szerintem jobb, ha a saját korosztálya veszi körül az embert.
2018. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%

Minek jártál szakiskolába?.. tök értelmetlen.

Egyébként szerintem marad az esti kb.

2018. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%

17 évesen már nem vagy tanköteles így ne csodálkozz ha nem vesznek fel nappalis gimibe. Nem.jiszem hogy a 14 évesek közé jó lenne ha bekerülne egy 17 éves.

Ha a szakiskolát (gyanítom szakközépiskola) elvégezted akkor két év alatt esti tagozaton leérettségizhetsz.

2018. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De az ilyen érettségire felkészítő két éves képzések sem csak estin műkődnek, hanem ugyanúgy létezik nappali is. Legalábbis a helyi suliban így van, de már több helyen láttam ilyet. Estire inkább azok mennek, akik napközben dolgoznak és nem érnek rá, inkább idősebb korosztály. Nappalin szerintem több a fiatal, a kérdező korosztálya.
2018. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!