Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha van nyelvvizsgám, akkor...

Ha van nyelvvizsgám, akkor nem kell egyetemen bejárnom angolra, mert akkor nem kötelező a felvétele. Viszont ha én be akarok járni csak úgy néha néha suttyomban, azt lehet, vagy jár valami következménnyel?

Figyelt kérdés
Mit tudom én, zavarom a többit indokkal kiküldenek

2018. aug. 6. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, milyen tárgyról van szó, mi annak a koncepciója. Nyelvnél valszeg gyakorlatról van szó, és ha nyelvvizsga nélkül kötelező, akkor mindig van katalógus. Így ha néha bemész, tök furán fognak rád nézni, az is lehet, hogy az oktató kiküld, mert mit keresel te itt, nem vagy a kurzuslistán. Hobbiból meg ne járogass be néha, ez lehet egy teljesen jogos elvárás. Szerintem az adott oktatónak írj, aki az órákat tartja.
2018. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Oktatóval kell megbeszélni.

Ha megengedi(90%-ban megengedik), akkor nyugodtan mehetsz.

Csak persze betartod az alap dolgokat. Nem zavarod az órát, hagyod a többit is szóhoz jutni.

2018. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Bár tudom, hogy a te esetedben egyetemről van szó, ahol kevésbé személyes a kapcsolat, de nálunk középiskolában egyáltalán nem örülnek az ilyen hébe-hóba bejárogató embereknek, mert az a tapasztalat, hogy rontják a csoport színvonalát. Emiatt van jó pár olyan tanár, aki nem engedi be őket vagy csak akkor, ha rendszeresen megjelennek.

Egy próbát viszont megér az oktatónál, ha tényleg látja rajtad, hogy nem zavarni járnál be, akkor megengedheti simán.

2018. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából, azért terveztem, mert néha jó lenne tudni, hogy hol tartanak. Ha diáktól kérdezem vissza, akkor fix, hogy nem olyan választ kapok, mint amit kaptam volna, ha bent ülök.
2018. aug. 6. 23:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!