Mérnökinformatikus vagy Járműmérnök?
Figyelt kérdés
Jelenleg 12.es vagyok a győri Jedlik CAD-CAM informatikus szakán, de tervezek ittmaradni 5. évre. Van angolból középfokú nyelvvizsgám, de ha úgy van, akkor szívesen tanulok németül is. Itt Győrben a Széchenyi Egyetemen van ez a két szak(a járműmérnök szak AUDI-s). Arra lennék kíváncsi melyikkel tudnák többet keresni. Azt tudom hogy mindkettőből hiány van. Aki esetleg valamelyik szakmában dolgozik az legyen szíves meséljen róla.2018. máj. 1. 21:46
1/2 anonim válasza:
A mérnökinfonak semmi köze nincs a járműiparhoz és a CAD-hoz. A járműmérnök és a CAD-CAM inkább gépészeti irány, mint informatikai, szóval szerintem nagyon mellélőnél vele, ha ezek érdekelnek. Ha érdekelnek a szerverek, a hálózatok, az operációs rendszerek és a programozás, akkor menj mérnökinfora, ha inkább a járművek és a CAD érdekel, akkor inkább járműmérnök.
2/2 anonim válasza:
Egyébként pedig ha a gépészeten belül nem kifejezetten és nagyon a járművek érdekelnek, akkor egyébként is érdemesebb a gépészmérnökit választani ahelyett.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!