Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan, aki nekem informáci...

Van olyan, aki nekem információt adni/ a kérdéseimre válaszolni levelező tagozattal kapcsolatban (egyetem)?

Figyelt kérdés
Igazából még csak 11.-es vagyok de már nézegetem a továbbtanulási lehetőségeket. Privátban örülnék, ha tudna valaki segíteni.

2018. ápr. 2. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért azt írd le melyik egyetem érdekel, mivel intézményenként máshogy vannak a dolgok.
2018. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy mi van? A levelezői képzésekről van kérdésed?


Hetente/kéthetente, pénteken és szombaton tarják az órákat.

Az órákat tömbösítve adják le. Ez azt jelenti, hogy több órán keresztül ugyan az az óra van és azt a tananyagot, amit nappalin 8-10 hét alatt adnak le, levelezőin 1-2 nap.

A zh-kat vagy a nappalisokkal eggyütt iratják vagy egy másik napon.

Vizsgára ugyan úgy kell jelentkezni, mint ha nappalin lennél.

Szállást legtöbb koliba lehet kérni...


Készülj fel rá, hogy nem lesznek szabad hétvégéid plusz hétköznap, amikor hazaérsz a munkából még tanulnod kell.

2018. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi hülyén fogalmaztam.

Igen, nagyjából én is azokat találtam amiket leírtál.

Vidéki vagyok és a "közelben " (100 km-re) van egy egyetem ahol van a szak amit kinéztem . De tavaly is csak levelezőn indult mert nappalin nem volt annyi jelentkező. Legszívesebben nappalira járnék, de fel akarok készülni, hogy lehet nem fog indulni majd, ha arra kerül sor :) köszi a segítséget

2018. ápr. 3. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!