Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány intő után bocsátják el a...

Hány intő után bocsátják el a gyereket az Általános Iskolából? (elsős)

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 19:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nekem valaki azt mondta hogy ha megkapja a 3.at eltanácsolják.
2010. jún. 8. 19:09
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyereket kéne először megregulázni kicsit... ált. suli elsőben intő?
2010. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
függönyt rángatott a tornateremben,de nem egyedül,meg átmászott az ovoda udvarára,mert rábeszélték,mondjuk ez igaz is.
2010. jún. 8. 19:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy én úgy tudom, 3 oszt.főnöki intő=1 igazgatóival, és 3 igazgatói után küldik el. Ha minden 3. függönyrángatás után elküldenének egy eleven kisgyereket elég sok gond lenne. Bár ezért nem tudom miért kellett egyáltalán intőt adni :S
2010. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Minden iskolában más a házirend. Én úgy tudom, hogy 3 szaktanári intő után kap a gyerek egy osztályfőnőkit. Ha 3 osztályfőnöki intő összegyűlik, akkor kap egy igazgatóit. Ha 3 igazgatói összegyűlik, ki van csapva az iskolából. De persze ezek nem függnek egymástól. Tehát lehet valakinek két szaktanária, két osztályfőnökije és egy igazgatói intője is egyszerre. Attól függ, milyen órán, melyik tanár jelenlétében és mit csinált a gyerek.
2010. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy az ördögbe lehetne kicsapni az iskolából, hiszen tanköteles! Valamiért magatartási problémás (lehet, hogy már óvodában sem tűrte a kötöttségeket), és pszichológus segítségét kell kérni. Valószínűleg egy alternatív iskola (Waldorf, ilyesmi) jobban megfelelne neki, ahol kislétszámú osztályokban türelmes szeretetteljes légkörben a gyerekek igényeinek jobban megfelelve tudják kezelni a túlmozgásos gyerekeket.
2010. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző:


a gyerek eleven, nem lassú felfogású, hogy Waldorf iskolába kerüljön és 18 évesen teljesen életképtelen legyen.

2010. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Waldorf iskola nem gyógypedagógia. Toleránsak, a gyerekek igényeihez alkalmazkodnak, nem úgy, mint a szokásos iskolák, ahol 45 percig ülésre és koncentrálásra kényszerítik a hatéves gyereket. És nem lesznek életképtelenek, sokoldalúak, kiegyensúlyozottak és együttműködők lesznek. Egyébként nem konkrétan azt javasoltam, hanem hogy ilyesmi.
2010. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Átiratni azért nem szeretném,mert lehet ezzel bélyeg kerülne az életére,honnan azt se tudom hogy lehetne tovább tanulni,vagy akkor beskatulyázzák h "gyógyós".mert a waldorfról ez jut mindenkinek az eszébe.Jól tanul,5 ös,matekból is.meg az eszével nincs gond,csak "kicsit" eleven.
2010. jún. 9. 07:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kerülne bélyeg a gyerek életére, mert senkit nem érdekel a továbbtanuláskor, hogy ki honnan jött, de akárhol is, ezt a hiperaktivitást meg kell oldani, mert így mindenki csak szenved: legfőképpen ő, mert nincs kielégítve a mozgásigénye és mert elégedetlenek vele, a szülő, mert folyton panaszkodnak a gyerekére, a pedagógus, aki folyton rá kell, hogy figyeljen a többiek rovására, és a többi gyerek, akit a tanulásban zavar. Nem biztos, hogy a legjobb pedagógus kezében van, mert az intő nem pedagógiai eszköz.
2010. jún. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!