Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Körülbelül hány pontos felvéte...

Körülbelül hány pontos felvételivel vesznek fel a Kispesti Deák Ferenc Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Ez az egyik suli amit kinéztem magamnak és tudni szeretném hogy mire számíthatok jövőre. Most 7.-es vagyok és 4,1-es átlagom van. Egy gyakorló felvételi feladatsorban 40 pontot értem el. (magyar)

2018. febr. 3. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Azt tudod, hogy ez egy nem túl erős gimnázium?

Ezzel az eredménnyel simán felvesznek!

Melyik szak érdekel?

A környékbeli 8.-osok a lista végére szokták írni, mert ide ,,tuti" felveszik.

Szerintem nézhetnél ennél erősebb gimit is, és a lista vegére eleg beírni. A gyerekeim osztályaiból a 2-3-asokat vették fel ide.

2018. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek. Nézz egy jobb gimit magadnak!
2018. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem a tanárom nem ezt mondta. Ő azt állítja hogy régebben gyenge volt és akkor felvettek 2-es, 3-as tanulókat, de most már inkább a 4-es (néha 3-as) diákokat keresik.
2018. febr. 3. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
figyelj az igazán jó gimik nem egy külvárosi kerületben vannak! A belvárosi jó kis erős iskolákkal sokkal jobban jársz.vannak még középerősek is a Leövey,teleki,berzsenyi nem az ilyen futottak még kategóriás iskola.
2018. febr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez így igaz, hogy jön egyre feljebb, ebben a Tanárodnak tényleg igaza van.. Igaz is, volt olyan osztálytárs, aki inkább 2-es 3-as volt, 4-ese nem is nagyon, na Őt nem vették fel...

Csak azt mondjuk, ezekkel a jegyekkel még jobb suliba is simán bekerülsz. Nem írtad, milyen szakra mennél, hátha tudunk segíteni....


A külvárosi iskolákkal kapcsolatban csak picit vitatkoznék: XVIII. Karinthy? Az egyik (ha nem a legerősebb) kéttannyelvű gimi, első kézből tudom:):)

2018. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen sokan ajánlották a Karinthyt de nem szeretném elpazarolni a tinédzser koromat. Az ismerőseim akik oda mentek (pedig aztán nekik tényleg jó agyuk van) azt mondták, hogy rengeteget kell tanulni és ha hazamegy akkor azt a rakatnyi leckét meg kell csinálni. A csapattársam apja egy elég gazdag ember és mellé nagyon okos, azt mondta hogy lehet, hogy elveszi a tinédzserkort de hosszútávon megtérül. Ez gondolom, hogy igaz de én tényleg nem szeretnék egész életembe tanulni.:/
2018. febr. 7. 17:59
 7/9 anonim válasza:

Szia én a Deákba járok. Nagyon nagyon sok ember húzza le ezt a sulit, nem igazán értem miért. Évek óta nőnek a felvételi határ pontjai. Én 4.7-es átlaggal jöttem ide. Gyakorló feladataim mindig 35-40 pontosak voltak (matek és magyar is), viszont a felvételin sokkal nehezebb anyagot kértek, olyat is amit aig vettünk át a régi sulimba. A médiára könnyebb bekerülni, viszont az 0.+angolos és a 0.+természettudományos osztályba többszörös túljelentkezés van. Én imádok ide járni, az osztályom is szeretem nagyon.

angolról: 2 angol tanárom van akik nagyon jók.Már most 0.ban is készülünk az érettségire. Nagyon sok óránk van ami csak angol 1 héten 12-13. Nagyon nagyon nyomatják velünk. Én nyelvet szerettem volna tanulni azért jöttem ide. Nem bántam meg! Már most sokkal de sokkal jobban megy az angol mint általánosban, biztos vagyok a tudásomban, félévi felmérő alapján 5-ös.


A 2. nyelvet is nagyon nyomják. 1 héten 5 2.nyelv van, ha figyelsz az órákon és szorgalmasan tanulsz, simán leérettségizel középfokra.


Szerintem jelentkezz majd ide is, nem hiszem hogy megfogod bánni. :)

2018. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem érdemes elsőnek jelölni. 2-3-nak elmegy.
2018. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!:))
2018. febr. 8. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!