Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rockerek/Punkok/Metálosok! 9....

Rockerek/Punkok/Metálosok! 9. -ben nem néztek rátok furán, nem közösítettek ki titeket? Könnyen szereztetek barátokat?

Figyelt kérdés

Főleg azoktól kérdezem akik általánosban is rock/metál/punk/goth, stb. stílust képviseltek.

Én most megyek középbe majd, és ahová megyek, ott tudtommal 1 hasonló stílust/zenét kedvelő sincs, sajnos..



2018. jan. 30. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak máshogy viselkedni veled mintha nem lennél rocker/punk/metálos, feltéve hogy nem vagy különc vagy weirdo.
2018. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nekem sokan beszólnak...

,,mivan rocker" stb, én meg visszaszólok hogy az ő zenéjük olyan mint mikor lehúzom a wct

2018. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem 1-2 srác szólt be csak(buktak szval mar nincsenek) s azóta senki se szekál,de engem nem hátráltad a barátkozásba egyéni vagyok és kész mindenki elfogadja ,Ha meg mégis van punk rocker emo goth akkor vele/velük fixen jóba lehet lenni.ink a tanárok a neccesek mert hajlamosak rád nézni s leírni ,3eve járok abba a szarba s még mindig úgy néznek rám mintha felgyújtottam volna a családjukat.
2018. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Engem folyton b*sztattak minden miatt, és egy ideig azt hittem, az öltözködés az oka. Aztán rájöttem hogy én...
2018. jan. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Engem általánosba elég sokszor megszóltak miatta, pedig akkor még az öltözködésem nem volt olyan elborult mint most,(gondolok itt a 15 soros acélbetétes bakancsra, a láncokra, a szegecsekre és a hatalmas zenekaros pólókra) csak metált meg rockot hallgattam.

Középiskolába első hetekbe még nem nagyon vettem fel ezeket a dolgokat, mondjuk én főleg a tanárok és az első benyomás miatt, meg elég meleg is volt szeptemberben :D

Amikor hidegebb lett és úgy éreztem, hogy a környezetem nagyjából megszokott, akkor már úgy öltöztem ahogy komfortosan éreztem magam. Nyílván az elején lesz pár ember aki megemlíti, vagy éppen megdöbben, de ez a stílus sajnos ezzel jár :/ Légy rá büszke, és arra, hogy vállalni mered magad :D

Remélem könnyen be tudsz majd illeszkedni!

(l/14)

2018. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Viszont nem azért, mert metált hallgatok :D Tulajdonképpen én közösítettem ki saját magamat, megvolt a saját kis társaságom, a többieket meg leszartam.
2018. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én rocker vagyok, eddig senkinek nem volt vele problémája.

Egoizmus nélkül hatalmas arc vagyok, jó társasági ember, és így mindenki szeret és az osztály minden tagja jóban van velem, pedig egy rockerünk sincs, engem kivéve.

Nem az a lényeg hogy hogy öltözködsz hanem hogy milyen a személyiséged.

15/L

2018. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!