Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Alkalmazott kozgazdasagtanon...

Alkalmazott kozgazdasagtanon sokkal tobb a matek mint gazdalkodasi es menedzsmenten? Ha nem vagyok a legjobb matekbol erdemes az utobbit valasztani? Plussz emelet matek erettsegi miatt

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten matek talán valamivel több van, de nem sokkal. Viszont jóval több olyan tárgy van alkalmazott közgazdaságtanon, ami matekra épül (és most itt a matekot az egyetemi szintű matekra értem, egy számvitelt nem gondolnám matekos tárgynak, mikor a négy alapműveleten túl kis túlzással százalékszámítás kell csak hozzá). Gazdmenen, ha nagyon el akarja kerülni az ember a matekos tárgyakat, meg tudja úszni talán 8-10 kurzussal. Az más kérdés, hogy ha valakinek nagyon nem a barátja a matek, az miért akar közgazdász lenni.
2018. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Már leírtam az előyző kérdésednélnis (szívesen), hogy igen. Analizís 1-2-3 stb.

Gm-en matek 1, valszám, statisztika 1-2,meg közgé, de utóbbiak nem is annyira matekosak szerintem.

Szerintem érdemesebb utóbbit csinàlnod, mertha nem vagy jó, eleve nem tudsz emeltezni belőle, vili?

2018. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat , illetve ti manapsag melyiket ajanlanatok , melyikkel lehet jobban boldogulni ? E 2 szak kozott gondolkodok , BCE-Ak v BGE-gm , nem azt mondtam , hogy sik hulye vagyok matekbol , 1,5 ev alatt boven fel tudok keszulni egy emelt matekra .
2018. jan. 14. 22:18
 4/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
40%
BCE/BGE jó lesz neked, de a BME-t messziről kerüld el, ha diplomát akarsz, mert ott még a matematikust is megszivatják matekból :D
2018. jan. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
"Még a matematikust is megszopatják matekból"? Hová fajul a világ! Mi lesz a következő? Az orvosokat szívatni fogják anatómiából? A jogászokat római jogból? A közgazdászokat számvitelből?
2018. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%
Nem, az orvosok nem a BME-re járnak. Ott sosem végeznének.
2018. jan. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!