Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan vegyem elő, vagy...

Honnan vegyem elő, vagy honnan puskázzam ki az anyagot, ha kicsi nyomtatott cetliken van?

Figyelt kérdés

Nem kell a szentbeszéd. Egyetemi vizsga lesz, kevesebb, mint egy napom van rá. Nem helyeslem a csalást, mert 12.-ig nem is puskáztam soha, max. egy-egy képletet. De most a szükség nagy úr.

Nem vagyok gyakprlott ebebn. Telefonról nem lehet.


2018. jan. 14. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapból azt akartam írni,hogy fényképezd le,és nézd telefonról,de akkor ez kilőve. Lány vagy fiú vagy? Ha lány,akkor pl. próbáld meg elhelyezni a dekoltázsodban vagy a hosszú szárú csizmád szárában. Ha fiú...nem tudom...tedd a zsebedbe,vagy dugd el a dolgozatlap alá.
2018. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mekkora az anyag.

Ha csak egy előre megadott kb. 10-20 oldalnyi anyagból van, akkor a legegyszerűbb:

Egyik zsebedben beviszed a lapokat.

Megkapod a dolgozatot és nagyon alaposan elolvasod a kérdéseket!

Amit tudsz már azonnal beírsz!

Utána kihúzol egy lapot a zsebedből, megnézed, hogy mi van rajta(Ajánlatos előtte a lapokat tanulmányozni, hogy legalább azt tudd, hogy melyik miről szól).


Ha pont az a lap, amire szükséged van, akkor mehet is a vizsga lap alá és mindig azzal feded.

Ha már nem kell akkor mehet az üres zsebedbe, amibe tárolod azokat, amiket már átraktál.

Azután húzol megint egy lapot.. ha jó, akkor megint leírod róla, ami kell ha nem, akkor mehet a szemetes zsebedbe.


Kezdőknek nem ajánlatos a kezében tartania, mert a tanár hamar kiszúrhatja... jobb felrakni a padra és takarni a lapoddal.

2018. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ingzseb, lábad közül, vagy lap alól. Én úgy szoktam, hogy csupa nagybetűvel kiírom egy doksika 16-18-as betűmérettel, ezt nyomtatom PDF-be (16 oldal egy lapon), majd a pdf-et nyomtatom 60%-os nagyításban. Utána pedig kivágom, lelaminálom celluxszal, hogy ne mosódjon el, és ennyi. Mindig lelkiismeretesen tanultam, de vannak tárgyak és infók, amiket nem tudok és nem is akarok megjegyezni. Soha a büdös életben nem lesz szükségem pl évszámokra. Mindig is gyűlöltem a szakmai történelemtárgyakat, őszintén leszarom, hogy mikor történt és ki mikor született. Akkor jött képbe ez.
2018. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudtam... Egy betűt se.
2018. jan. 15. 21:44
 5/5 anonim válasza:
Nem sikerült ? :( :/
2018. jan. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!