Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vizsgajelentkezéssel kapcsolat...

Vizsgajelentkezéssel kapcsolatban van problémám, kinek kell ilyenkor írni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy meghúztak egy tárgyból :( És az UV időpontja nekem nem jó, mert elutazom (és nem szeretném halasztani a tárgyat ha nem szükséges). Van még egy rendes vizsgaidőpont előtte, de arra minden hely betelt. Arra gondoltam, írnék egy levelet, hogy engedélyezzenek oda +1 főt.

Csak azt nem tudom, hogy kinek kell ilyen esetben írni? A tanszéki titkárságnak? Vagy a tanárnak is írhatok?


2010. jún. 1. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a tanárnak írj.
2010. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a tanárnak írj először, elvileg ő hirdeti meg ezeket. ha nem reagál, akkor próbálkozz a tanszéken.
2010. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk minden esetben a tanszéken kell kérni a limitemelést, de mivel nálad spec. esetről van szó, szerintem is a tanárhoz fordulj először!
2010. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!