Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemeken szerintetek,...

Egyetemeken szerintetek, miért szemetek a tanársegédek?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy az 50-es korosztályú tanárok normálisak, míg a fiatal, most végzett "tanárok" görények.

Szerintem még az van bennük, hogy őket is szivatták. Véleményetek?


2010. jún. 1. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát most miért szemetek... mert élvezik, hogy ők parancsolnak.
2010. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert így akarják elérni, hogy legyen tekintélyük és komolyan vegyék őket. Egy 50 éves egyetemi tanárt azért -hülyébbektől eltekintve- mindenki tisztel, vagy legalábbis komolyan vesz, de ha bejön valami kis 25 éves p*csa/suhanc, hát neki elég nehéz dolga van! Főleg egy egyetemen, ahol kábé vele egykorúak vannak.
2010. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert rajtad éli ki magát. Az "öreg" tanárok között meg ő a "csicska" kis senki. Ezt kompenzálja.

De nem mind, nekem PTE BTK nagyon aranyos "kis" tanáraim voltak.

2010. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

egy tanársegéd sztem csicskás .. jó h lehet adjunktus, meg docens meg stb, de akk is még egy csicskás sz,r :D


nálunk is szemetek, az egyik huszonéves pasi vizsgán pl csak azokna a csajoknak segit, akik tetszenek neki :)

2010. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeteket.
2010. jún. 2. 09:03
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Egy éve vagyok tanársegéd, nem tudom a hallgatók mennyire tarthatnak görénynek, de próbálok korrekt lenni. Azért nem egyszerű, amikor 28 évesen betrappolsz előadást tartani a 20 éveseknek és az első reakció - ez a tanár?! A tegezést nem engedem, akkor tényleg a haverjuknak hinnének. Nehéz megteremteni a tekintélyt fiatalon, főleg, ha azt hiszik a kicsit beképzeltebb nőnemű egyedek, hogy szép mosollyal a fiatalabb tanárnál megvan oldva a jegy. Mégis csak a munkahelyem... A másik, hogy csupa érdektelenséget látok némelyik hallgatón. A beadandó dolgozatot a wikipédiáról ollózzák össze, és a jóindulattal adott kettes miatt nyafognak meg elmondanak mindennek. Ha egy idősebb tanár ad nekik ilyen jegyet, akkor is van persze felháborodás, de ha egy fiatalabb, akkor meg arra van fogva, hogy a mitugrász görény...
2010. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

te lehet másvagy, ezekszerint egyik kivétel :)

de sok pasi van aki visszaél az ilyen helyzettel, és így csajozgat h megadja a "kedvencének" a jó jegyet, meg msnre felveszi a tanársegéd a 18-20 éves kiscsajokat...

az egyetemen van egy tanársegéd, aki az évfolyamomból 5 lánnyal járt fél év alatt :) akkor gondolhatjátok ... :/

vizsgán meg annak segít, akitől akar vmit, v bejön neki

2010. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tisztelt tanársegéd Ön biztos kivétel. Nálunk az egyik tanársegéd 31-ből 31-et buktatott meg. A másik tanársegéd, egy másik csoportból 9-ből 9-et még a vizsgázni sem enged, mert a zh-ik nem sikerültek. Más szakosok is panaszkodnak. Ugyanúgy készülünk, mint más tanárnál, ezért furcsa, hogy csak náluk nem teljesítünk?
2010. jún. 3. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!