Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha matekbol egyes vagyok, de...

Ha matekbol egyes vagyok, de minden mas tantargybol 4-es 5-os, szerintetek kegyelembol atengedhet a tanar az erettsegin?

Figyelt kérdés

Foleg tanarok velemenyet varnam, hogy ez mennyire elfogadott, bevett egy felnottekkel foglalkozo gimnaziumban.

A valaszott targyam nemet, abbol kb 4es vagyok, a tobbi tantargybol( erettsegi alapszinten) 4-es, 5-os, 3 eve jarok ebbe az iskolaba, minden beadandom lelkiismeretesen megcsinaltam, minden kotelezo olvasmanyt elolvastam, sot tobbet is a kotelezknel.Angolbol felsofokut fogok tenni, lehet nemetbol is.De a matek...hat abbol en vagyok a leghulyebb az osztalyban, megbuktam 10.ben, 11.ben es most 12.ben van egy 2.eselyem a potvizsgara ev kozben, de akarmennyit tanulok nem megy a fejembe, felidegesit, nem latom ertelmet....van ra esely, hogya tanarok megkonyorulnek? :sss



#érettségi #matematika #12.osztalymatematika
2017. nov. 16. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Nem fog. Én is síkhülye vagyok matekból, idén érettségizek majd, egy kettesről álmodom, az átlagom is annyi. Meg lehet csinálni az érettségit, hiába utálod (ahogy én is).
2017. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Én tavaly érettségiztem le, úgy hogy volt 8 év kihagyásom (előtte szakiskolában végeztem). Nekem szerencsére ment a matek de több olyan osztálytársam is volt mint te. Mindenből 4-5-ösök voltak kivéve matekból. Év végén éppen megkapták a kettest, ennek ellenére a legrosszabb matekérettségi eredmény 36% lett. Nem tudom, hogy mit mondtak eddig neked a matekról, vagy hogy nézegettél-e már régebbi feladatsorokat, de azt kell róla tudni, hogy ott megbukni szinte lehetetlen. Még órán a tanárunk megmutatta, hogy aki nagyon nem tud semmit az hogyan mehet át. Le kell írni mindenhova a függvénytáblázatos képleteket majd egy két helyen behelyettesíteni és bepötyögni számológépbe ahol tényleg egyértelmű. Csak ezzel el lehet érni a 30%-os eredményt.
2017. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!