Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen átlaggal felvesznek egy...

Ilyen átlaggal felvesznek egy gimnáziumba?

Figyelt kérdés
4.6 az átlagom év végén.Négyesnél rosszabb jegyem nem lesz,viszont mivel elköltözünk,kell keresni új sulit. hetedikes vagyok,anyukámék meg minden áron (nyolc vagy hat)osztályos gimnáziumba szeretnének beiratni. Azt szeretném kérdezni,hogy ilyen átlaggal felvesznek-e ilyen helyre? Egyáltalán ilyenkor felvesznek valahova?(úgy tudom,hogy ilyenkor nehezebb a felvételi,mert nem úgy van mint ötödikben,vagy nyolcadikban,hogy új osztályok indulnak,hanem most egy osztályhoz kell csatlakozni)
2010. máj. 31. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez attól függ, mennyire erős a gimi, de 4,6-al szerintem nincs sok izgulnivalód.
2010. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az atlagoddal nincs gond, az alapjan rendben vagy(:

De ilyenkor szoktak egy potfelvetelit/szintmerot/kulonbozetit iratni.

2010. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem 3,9-es átlaggal vettek fel egy hatosztályos gimibe...(3 éve) szóval szerintem az átlagoddal nincs baj...:)
2010. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!