Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki Ausztriában...

Van itt olyan, aki Ausztriában tanul/tanult?

Figyelt kérdés

Mit kell tudni róla? A költségek mennyibe vannak egy hónapban? Azt tudom, hogy nincs tandíj, mint itthon.

Elsősorban Bécs vagy esetleg Graz érdekelne, utóbbi közelebb is van.

A mesterképzést itt csinálnám meg. Alapszakon itthon tanulok, alapból odamentem volna, de nem engedték meg.


2017. okt. 1. 14:13
 1/1 anonim válasza:

Szia bocs az irási hibákért de csak itt jártam iskolába. Szoval ez egy kicsit nehezeb lessz neked mivel itt a szakma teljesen máskép van pl itt 11honap munka 1honap suli. De a költségek attol füg hogy graz vagy bécs grazba kijössz havi 700€

Bécsbe kb 1000€bol de akkor egyik hejen se csináltál mást csak aludtál és ettél. Ha érdekel még valami irj privátba !

2017. okt. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!