Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyermekem iskoláskorú lett....

Gyermekem iskoláskorú lett. Ki tud valamit a Teleki Sámuel Általános Iskoláról? Nekünk az lenne a körzeti iskolánk. Nemrég költöztünk Parkvárosba. Színvonalas a tanítás? Milyenek a tanítók, tanárok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 21:25
 1/1 anonim válasza:
Örömmel regisztráltam, hogy kommentálni tudtak. Én 5 évet jártam ide, ésmeg kell mondanom, kellemes volt. Öt év semmittevés. Szép emlékek, első drogozás, ivás, verekedés... Minden jelenlegi tudásomat magamnak köszönhetem, mivel az iskola csak arra tanított meg, hogy miképpen viszonyuljak a nehéz dolgokhoz, és a generációm aki kivált innen részben sikeresen éli az életét. Nade nem a tanulmányai miatt, hanem mert az tanulták, "az kopaszt aki marad" vagyis más szóval az ember ismeret és az érzelmi intelligencia fejlodott de nem ám az oktatás miatt. Egyet tudok érteni az elottem negativ velemenyt hamgoztatókkal. És akinek tetszik az iskola annak tudok örülni, majd elmúlik...Ugyan akkor ambivalenciát kelt bennem, hogy láttam sokkal rosszabb iskolákat is. Mindenhol tanul at ember valami hasznosat. Valamire biztos jó a teleki is, ha másra nem is...
2015. dec. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!