Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elmenjek az alkalmassági...

Elmenjek az alkalmassági vizsgára, ha (lent) ezek a feltételek jelenleg?

Figyelt kérdés
A tájépítész kart jelöltem meg első helyen,mert azt hittem,hogy meg lesz a pontom hozzá.Ugye itt van alkalmassági vizsga, és ez a beugró, de ezen kívül kell a 370 pont=(Nekem meg kb 320 körül lesz meg.Az alkalmasságin csak megfelelt/nem megfelelt minősítést lehet kapni.Járt már valaki így???Szerintetek azért elmenjek az alkalmasságira?Mondjuk szerintem felesleges lenne,de azért várom a segítő szavakat,vagy ötleteket,hogy mit tegyek.Amúgy második helyen a környezetgazdálkodási agrármérnök szerepel, 3helyen meg a kertészmérnök.És ez a 320 körüli pontom csak a 2-hoz elég=(Szóval nem tudom mit kéne tennem.Kérlek adjatok tanácsot....elmenjek az alkalmasságira?Feladjam?Koncentráljak inkább az érettségire?Aztán majd felvesznek a másik kettő közül valamelyikre???
2010. máj. 18. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Fel ne add! Igenis menj el az alkalmasságira, mert sosem tudhatod, hogy mi lesz! Honnan tudod, hogy nem lesz elég? Lehet másnak sem lesz meg... Koncentrálj az érettségire, hogy a legjobbat kihozd magadból, és meglesz az eredménye! :) Sok sikert!

(egy most érettségiző lány)

2010. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el, ne ezen múljon. Bár őszintén megmondom, nem hiszem, hogy 50 pontot csökkenni fog a ponthatár...de hát soha nem lehet tudni.
2010. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el, legalább megtudod, mire számíthatsz, ha esetleg jövőre újra próbálkoznál. Tapasztalatnak jó. Meg aztán a pontszám is változhat. Az én egyik jelölésem közel 40 pontot változott, igaz, az emelkedett -.- Sose lehet tudni.
2010. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi=) De szinte érzem,hogy az alkalmassági sikerülni fog de a pontom nem lesz meg. És ez úgy érzem szörnyűbb mint ha már most tzdnám,hogy semmi esélyem,mert én így érzem.Az esélytelenek nyugalmával fogok rajzolgatni jövő kedden

=)Jaj de el sem hiszem,hogy így elb....tam az érettségi:@

Van még valaki aki úgy érzi nem úgy jöttek össze a dolgai ahogy akarta???

2010. máj. 18. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!