Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem- Hajdúböször...

Debreceni Egyetem- Hajdúböszörményben a gyógypedagógia szakon az alkalmassági vizsga kb miből épül fel?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 30. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszédalkalmassági és helyesírási vizsga. Vagyis szerintem lesz egy elbeszélgetés része és egy nyelvtan teszt része. Én is csak ennyit tudok.
2017. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 health visitor ***** válasza:
Jó kérdés, én is oda jelentkeztem. Eddig úgy tudtam, most lesz a helyesírási és a beszéd alkalmassági is, aminek a díja 4000 ft, de küldtek levelet, miszerint csak a mellékelt egészségügyi lapot kell visszaküldeni május 19.ig, és semmilyen más teendő nincs. Én valószínűleg betelefonálok majd.
2017. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2017. máj. 4. 19:45
 4/6 anonim válasza:
Körülbelül hány pontotok lesz?:)
2017. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
428 pontom lesz. És én úgy tudom, hogy szakirányválasztáskor (tehát első félév végén) kell alkalmasságit csinálni a logopédiára.
2017. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 health visitor ***** válasza:
Azt nem tudjátok esetleg, hogy az egy szakirányos képzés hogyan működik?
2017. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!