II. félévben addig soha nem is létezett tárgy kerül bevezetésre egy iskolában és kötelező még a végzősöknek is noha nem érettségi tárgy? Ennek értelme?
Ennek mi értelme? Megjelenik az iskolában (középisk) egy új tanár a II félévben de nem is félév kezdettől (jan közepe) hanem így feb végén. És megjelenik az órarendben egy új, addig nem is létezett tantárgy (vallástörténet, nem hittan! -nem is egyházi iskola…..) ami össz heti 1 órában kerül oktatásra. Emiatt persze felborul a teljes órarend mert az új tanár csakis adott napon ér rá semmikor máskor és egy napon akarja az összes óráját tartani az összes osztálynak-emiatt persze az összes osztály órarendje borul az 1 tanár és semmirevaló órája miatt.
A tárgy még a végzős érettségire készülő évfolyamnak is kötelező úgy hogy eddig ők se tanulták a tárgyat, és nincs is benne az osztályozott tárgyak között. Nem is lehet mert osztályozott tárgyat tanév közben nem lehetséges behozni, vagy szept 1-el indul vagy nem indulhat.
Itt mégis indul részvétel kötelező. Hogy mi értelme az érettségizőket egy bullshit nem is osztályozott tárggyal megpakolni aminek a nem létező jegye semmibe se szólhat bele?
Miről szól ez? Mi értelme? Igazgató haverjóskájának kellett valami fal meló és felvették ide „nagyon komoly” tárgyat tanítani heti 4x1 órában? Amely tárgyat mivel tanrendben nincs benne nem is osztályozhatnak? Szóval ellenőrzőben bizonyítványban nyoma nem lesz jegy híján?
Biztos, hogy kötelező?
Nem elehet, h csak valami szakköri foglalkozás?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!