Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet megváltoztatni a...

Hogyan lehet megváltoztatni a felvételi jelentkezési sorrendjét?

Figyelt kérdés

E-felvételivel jelentkeztem a felsőoktatásba, ezért ezen keresztül szeretném megváltoztatni a sorrendet.

Hogyan tudom ezt megtenni? A folyamatra lennék kíváncsi, mármint belépek, és ott mit kell csinálni, hol, hogyan....

Amennyiben nem így kell, akkor, hogyan másként?

A múlt évben az a jogszabály volt érvényben,hogy július 10.-éig megtehetem ezt, de csak egyszer.

Nagyon nagyon fontos lenne, kérlek segítsetek.

Részletes leírással tudnék mit kezdeni... Előre is köszönöm!


2010. máj. 5. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

en postan jelentkeztem, nekem azt mondtak, hogy majd miutan a reg.levelet megkaptam, ami tartalmaz egy azonosito kodot, az alajpan tudom modositani a felvi-n.

szerintem, ugyanez van elektronikusnal is, hacsak nektek nem lehet igenyelni valahol ilyen szamot... de nem hiszem.

vard turelmesen a levelet, meg van idonk boven( en is modositani fogok).

2010. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Belépsz. Rákattintasz oda, ahol a sulikat írja, ahol jelentkeztél. Ha tudod módosítani, akkor ilyen kis nyilak lesznek mellette. Ha nincsenek még ott, akkor vszínűleg csak később tudod.
2010. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!