Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a budapesti Tan Kapuja...

Milyen a budapesti Tan Kapuja Főiskola?

Figyelt kérdés
Elsősorban tapasztalatokra lennék kiváncsi,de bármilyen információt írhattok róla.
2008. okt. 8. 19:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem,hogy buddhista a nevéből.
2008. okt. 8. 19:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvoktatásban jónak mondják.
2008. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott tanít a Kalmár László lánya :)) Ennyit tudok róla, meghogy minden második évben van japán szak ami nagyon népszerű.
2008. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó, sok a támogatás rá. Népszerű, sokan mennek oda, de ne hidd, hogy ott nem kell tanulni, sokan azt hiszik, hogy odamennek, és tengenek lengenek..hát nem, tanulni kell itt is! Nagyon jó szakok, és lehetőségek vannak ott!
2008. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap hallottam róla,hogy létezik,és nagyon megtetszett,el is mennék oda tanulni,de most mér az itteni egyetemre megyek magyarra (ide kezdtem el készülni). Meg nem tudom,mit lehet kezdeni az ott kapott tudással...elmenni szerzetesnek? :-)
2008. okt. 9. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!