Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szentendrei Móricz Zsigmond...

Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium?

Figyelt kérdés

Iskolát szeretnék váltani, mert a jelenlegi sulim egy katasztrófa. Nyelvi előkészítős voltam előző évben, így mindenképpen a 4+1-es osztályuk érdekelne. Ki mit gondol róla? Mekkora a valószínűsége, hogy átvesznek?

(A felvételimet ugye 2015-ben írtam, 71 pontos lett, általánosban jeles tanuló voltam, de a jelenlegi sulimban mivel igencsak gyengén tanítanak, illetve nagyban megy az arcra osztályzás és egyáltalán nincs színvonal, így a tavalyi jegyeim átlagosak voltak, a jelenlegiek pedig már elég gyengék, de minden erőmmel igyekszem javítani.)

A bunkó és haszontalan hozzászólásokkal kíméljetek, köszi!



2016. dec. 29. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Melyik iskolába jársz ami ilyen szar,mert akkor oda nem megyek?
2017. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!