Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Üdv. Én azt akarom vágni...

Üdv. Én azt akarom vágni végre, hogy melyik az a Szakközépiskola vagy Gimnázium Budapesten, ahol esti tagozatos diákként még a most hátralévő időben is átvennének? Vajon akkor még attól lehet kollégiumi ellátást akarni? -Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Jelenleg 17 éves vagyok, Borsod megyében nappali tagozatos Diákként 10-es egy egészségügyi Szakközépiskolában. Nemsokára vagyis a közelítő napokban Pestre fogok költözni és nem vagyok elég tájékozódott, ezért szeretném, ha Valaki lenne szíves felvilágosítani erről a szituról. Esti tagozatos Diáknak azért szeretnék lenni, hogy mellette dolgozhassak. Nem, nem fáradságolok guglizni, már így is eléggé méltóztattam, de sajnos kevés ismeret birtokában vagyok, s a valódi kérdésekre válaszok híján. Tehát célirányos és példázott válaszokat szeretnék tán valamennyi kommenttel is a tapasztalatokról.
2010. máj. 2. 19:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ahhoz,hogy segíteni tudja kéne több info.

Pontosan hova költőztök? Ott is eübe akqrsz menni,mert oda simán átvesznek. Szóvla adott kerületben keress eü sulit éas akor járhatsz oda BKV-val. Koli mivel Bp-i leszen nem hiszem,ohgy lesz,meg minek is ha ott laksz.

2010. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
vágod mán?
2010. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
15. ker. és nem "tudom", hogy hol található egészségügyi suli. :-( Nah.
2010. máj. 5. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!