Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pataky István Fővárosi Gyakorl...

Pataky István Fővárosi Gyakorló Híradásipari és Informatikai Szakközépiskoláról vélemény? FONTOS

Figyelt kérdés
Vélemény,tapasztalat? :D
2010. ápr. 29. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon gyenge suli és egyáltalán nem színvonalas.
2010. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
szar oda ne menj!
2010. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért szar? :O
2010. ápr. 29. 16:29
 4/10 anonim válasza:
43%
az ország legjobb műszaki sulija csak sajnos túl messze van tőlem így oda nem tudtam menni :(
2010. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
azt egyáltalán nem lehet mondani, hogy gyenge, sőt! elég nagyok az elvárások, meg alapból nem a hülyék kerülnek be. viszont a tanárok elég genyák tudnak ott lenni. meg sok a szopatás. de egyébként az egyik legelismertebb iskola.
2010. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az utolsót cáfolnám. A mi sulinkból a butábbak közül 4-5-en megjelölték a sulit, volt aki az angol nyek-est, volt aki a sima 4 éves informatikait, volt aki a 4 éves elektrotechnikait. Az átlaguk durván 3-as volt, szóval mondhatjuk, hogy nem a legokosabbak, de használhatjuk azt a szót is, amit az előző: hülyék. És mind bejutott. Persze jók is bejuthatnak, de bejutnak a hülyék is. Aki pedig oda jár ismerősöm, azt mondja, hogy gyenge és nem színvonalas.

az első válaszoló

2010. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom..Igazgatóval beszéltem..ellenörzöm meg mutattam neki és.."Ilyen jegyekkel itt a helyed" Hát..durván 4.0 az átlagom... Magyar I:3 NY:2 erre "Nem baj..Vannak 1-es nyelvtanosok is" De szerintem szép suli..Töllem kb 25km...Vonat-Villamos..és ott vagyok:D
2010. máj. 2. 08:00
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem a legerősebb műszaki, az UMSZKI jobb. Egyik ismerősöm a Patakyba jár, ő nem szereti, szerinte nagyon gyenge.:/
2010. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
az umszki szar
2014. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 AceHardlightHUN válasza:
Max Najman xD
2015. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!