Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért bíznak meg tábor szervez...

Miért bíznak meg tábor szervezésével olyat, aki súlyos szexuális frusztrációval küzd? Vagy pont az ilyenek keresik az ilyen lehetőségeket?

Figyelt kérdés

[link]

Ez már rég nem a poén szintje, itt már egyértelműen beteges hajlamról van szó, ha valakinek ilyen látvány okoz örömet.

Az meg a BCE vezetőségét minősíti, hogy egy ilyen reklám után nem tartja indokoltnak a fegyelmit.



2016. aug. 21. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy erről szól a gólyatábor, a részvétel nem kötelező. ELTE-n pedig már van érzékenyító a gt-re, nincsenek ilyen feladatok, a megerőszakolós történet miatt. Bár mondjuk személy szerint én sem nyalnám ki a mackósajtót a másik seggéből (:DD de mondjuk rohadtvicces), de ha valakit a két láb között fogott üveg tartalmának megivása frusztrál, akkor főleg nem menjen.
2016. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért itt én súlyos kategóriatévesztést érzek. Ha bárki kötelezővé tette volna, erőszakkal és/vagy droggal vett volna rá embereket arra, hogy vegyenek részt ezeken, AKKOR NEM lehetne szó fegyelmi tárgyalásról, hiszen az kapásból rendőrségi ügy, így valószínűleg nincs is szükség rá. Nem értem, miért nem meríti ki az etikai vétség fogalmát az ilyen.
2016. aug. 21. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"A fiúknak mackósajtot kellett egymás fenekébe dugni és onnan kinyalni, a lányoknak pedig fiúk lába közé szorított pálinkásüveg nyakát kellett bekapni"


Már megbocsáss, de miért nem mondták a résztvevők, hogy 'nem" és hagyták ott őket? Felnőtt, értelmiségi emberek mennek egyetemre, feltételezem. Akkor miért is dugnak sajtot egymás fenekébe? Fáj azt mondani, hogy "idióta vagy, nem csinálom"?

2016. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
XDDD
2016. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 health visitor ***** válasza:
Ezen behaltam... nem értem egy elvileg felnőtt férfi miért nem utasít vissza egy olyat, hogy egy másik felnőtt férfi seggében nyúlkáljon nyilvánosan. Komolyan nem értem, hogy lehetnek ilyen elvetemültek, ez már undorító. Ne haragudjanak meg rám a melegek, de ép eszű férfi ilyet nem csinál.
2016. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Már megbocsáss, de miért nem mondták a résztvevők, hogy 'nem" és hagyták ott őket?"


- El tudom képzelni, hogy azért juthatott el idáig az ügy, mert néhányan, akár a többség is végül erre jutott, és így kirobbant az ügy a felháborodott részt vevők miatt. De ettől a szervezők ugyanannyira beteg állatok.

2016. aug. 21. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
A résztvevők nem mertek nemet mondani. Volt ott jópár kigyúrt, felőbbéves pasas. Féltek tőlük.
2016. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez erőszak, ami rendőrségi ügy. Olyan nincs hogy kigyúrt emberek ilyesmire kényszerítenek fiatalokat.
2016. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!