Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova lehetne még feltenni a...

Hova lehetne még feltenni a kérdőívemet, hogy több választ kapjak (szakdolgozat)?

Figyelt kérdés
Kiraktam sok helyre, pl. index, NL Cafe, felvi, hoxa fórum, facebook idővonalamra és egy csoportba, mégis csak 50 ember töltötte ki, pedig 100 kellene. Már hónapok óta gyűjtöm, de így sosem lesz meg a kellő mennyiség. Nem tudnátok tippeket adni, hogy ti hogyan oldottátok meg? Előre is köszönök minden segítséget.

2016. aug. 21. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a témával kapcsolatos csoportokba, vagy ide a kérdéshez.

Nem ígérek semmit, de ha nem halál unalmas akkor kitöltöm.

2016. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én témával kapcsolatos fb. csoportokba tettem. 4 nap alatt 150-en töltötték ki. Jó mondjuk 15 zárt kérdés, arra meg szívesebben válaszolnak. Figyelemfelkeltő cím is fontos.
2016. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten hallottam pl. nekem fél óra alatt összejött 200 kitöltés. de ha elküldöd priviben a linket én is szívesen kitöltöm neked
2016. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom csoportokba tenni, mivel az általános lakosságot szeretném vizsgálni, nem csak egy kiragadott csoportot. Azért köszönöm a tippet.
2016. aug. 21. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Akkor tedd ki ide vagy küldd el és akkor én is kitöltöm :)
2016. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!