Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennek milyen következménye...

Ennek milyen következménye lenne/lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy szakközépiskolába járok és év végén külföldre költözünk, ahol új iskolába fogok járni. A jelenlegi iskolám belekötött abba, hogy ha nem csinálom meg a 3 hét gyakorlatot a nyáron, akkor nem kapom meg a bizonyítványom a 10. évemről. Viszont nekem mennem kell, ki is megyünk, és nem akarok visszajönni még 3 hétre. A szüleim próbáltak beszélni az igazgatóval, de nem enged.. Mi történne, ha jún. 26-án visszajönnék a bizonyítványomért, amiben ugye benne vannak a jegyeim a 10. év végéről, de nem mennék el gyakorlatra? Lenne ennek bármilyen következménye? Ti mit csinálnátok a helyemben? Holnap már költözünk, mivel a lakást csak akkor bérelhetjük, ha azonnal költözünk.

2016. jún. 4. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan odaadják a bizonyítványodat, de azt ne várd, hogy benne lesz a 10. év vége. Mivel kimeneti követelmény a gyakorlat, ha azt nem végzed el, akkor az adott tanévet nem végezted el.
2016. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne benne? Elviszem, amikor mindenkinek odaadják, tavaly is benne volt, pedig még nem végztük ela gyakorlatot, csak később.
2016. jún. 4. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel előre szóltatok nekik igy főleg nem fogjak beleirni, de azért nehogy 3 hétbe belehalj mar...gyakorlat csak neked jo. Ne legyél ennyire lusta
2016. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kioktatast kertem, bar ezen az oldalon mindig azt kapok. Nyilvan en vagyok a naiv, hogy ismet kerdest tettem fel, hatha erkezik ra hasznosithato valasz. :) Nem lusta vagyok, hanem koltoznunk kell, ahogyan azt a kerdesben is leirtam. Gondolom fogalmad sincs rola milyen nehez ott lakast talalni, ezert jossz a lustasaggal. Szep. A gyakorlat nekem nem jo, akarhonnan nezzuk, mivel nem ebben az iranyban akarom a kesobbiekben folytatni a tanulmanyaimat. Legkozelebb probalj meg valami ertekelhetobb valaszt kihuzni magadbol, vagy ha nem tudsz, akkor ne irj semmit.
2016. jún. 6. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Külföldön élek tehát pontosan tudom mivel jár egy ház bérlése, de a szüleid nyugodtan mehetnek nélküled is, semmi bajod nem lesz
2016. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináld meg külföldön a gyakorlatot.
2016. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!