Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE BTK-n mikor sorolhatnak...

ELTE BTK-n mikor sorolhatnak át fizetősre?

Figyelt kérdés
úgy tudom idén még elég a 2 felev alatt megszerzett 27 kredit (jovore mar 36) es az atlagot nem figyelik meg, de hallottam hogy mar most is nezni fogjak. hogy is van ez?:(

2016. máj. 22. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Az előírt kreditmennyiség fele kell, vagyis igen, elvileg 27 kredit, mivel az ELTE szakjain félévente 27 az előírt kredit, ha jól tudom. Nem kell jövőre 36 kredit. Átlagot is nézik, és azt az egyetem dönti el, mennyi legyen ez, és közzé kell tenniük. Ha az alatt vagy, akkor is átsorolnak, még ha meg is van a 27 kredit.
2016. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A 2016. szeptemberében induló évfolyam esetében fogják nézni már az átlagot is. Amennyiben már egyetemre jársz (és feltételezem, hogy igen) ez téged nem érint. de ha elkezdesz ez után egy ma-t akkor már fog.

ez teljese biztos információ, de az átlagra sajnos pontosan nem emlékszem, azt hiszem, 2,5 de utána fogok kérdezni neked. :)

A kreditszám pedig úgy van, ahogy mondtad idén még 27 kell 2 félév alatt, jövő évtől pedig 36.

Ne aggódj és sok sikert a hátralévő vizsgáidhoz! :)

ELTE BTK HÖK-ös

2016. máj. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!