Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmilyen külföldi munkát nem...

Semmilyen külföldi munkát nem vállalhatok, ha állami támogatásos képzésben részesültem az egyetemen?

Figyelt kérdés
most fogok végezni és láttam egy jó munkát, viszont külföldön. nincs köze ahhoz, amit tanultam. jól tudom, hogy nem jelentkezhetek?

2016. máj. 18. 23:25
 1/4 A kérdező kommentje:
vagyis állami finanszírozású, bocsánat
2016. máj. 18. 23:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Csak vissza kell fizetned a tandíjadat akkor. De ha jól tudom, akkor 20 éven belül kell annyit MO-n dolgoznod, amennyi ideig a képzésed tartott.
2016. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen-igen, azt tudom, hogy ha visszafizetem, akkor mehetek. köszönöm az infót! azt a 20 évet nem tudtam, csak annyit, hogy a képzési idő kétszeresét kérik.


csak kíváncsiságból, mert 20 év alatt ha nem dolgoznék 4 évet, az elég fura lenne, de akkor mi történne?

2016. máj. 18. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg behajtják rajtad a tandíjat, de hogy ezt hogy akarják kivitelezni, ha mondjuk te Ausztráliában vagy, azt nem tudom :)
2016. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!