Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Piszkalnak az iskolaban....

Piszkalnak az iskolaban. Micsinajak?

Figyelt kérdés

oke szoval uj vagyok az osztajban 2 hete.es a lanyok mind jooba vanak, kiveve velem. ok mind szokek es draga mg divatos ruhakban jarnak. engem mg fojton megszolnak h ugyanabba a ruhaba vagyok (ami nm igaz) meg mondjak h szoktam e urodni meg ijesmiket. igazabol minden nap tesznek vmi megjegyzest. en meg mindig elhatarozom h visza szolok de eceruen nm megy.mar a iuk is elkeztek szemetkedni velem h bejojenek azoknak a lanyoknak. pedig en mindenkivel kedves vagyok meg azokal is akik nm szimpik. Szerintetek abahagyak majd, vagy probajak meg osztajt vatani megint?

15/L


2016. máj. 14. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem sértésből, de a helyesírásoddal kezdj valamit, mert felfordult a gyomrom, mire a végére értem a szövegnek...


Sajnos ez általános dolog, és ha kipécéznek, szinte lehetetlen változtatni rajta. Ráadásul jó megoldás se nagyon van, esetleg, ha olyan az osztályfőnök, akkor tud rájuk úgy hatni, hogy békén hagyjanak, máskülönben tényleg reménytelen, tipikus "megszoksz vagy megszöksz"-helyzet. Esetleg megkérdezhetnéd tőlük, hogy mi bajuk van veled, vagy csak a rosszindulat szól belőlük (ez abból is kiderül, hogy ha olyan választ kapsz, hogy "Mert hülye vagy" és társai), ekkor már csak az ofőtől várhatsz segítséget, ha tőle sem jön semmi, akkor vagy ottmaradsz, hátha változik a helyzet, vagy osztályt váltasz, de nincs rá garancia, hogy ugyanez a probléma nem fog ott is jelentkezni.

2016. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Annyira rossz a helyesírásod, hogy nehéz volt értelmezni... De tényleg.


Osztályt váltani "megint"?

És... nem mondom, hogy légy olyan mint ők, mert ez nem jó. Csak azt, hogy a tisztálkodásra figyelj és esetleg az öltözködésedre is picit. Használj parfümöt. Nem rosszindulat, de ha többen jelezték... Ebben a korban jobban izzadnak az emberek.

Amúgy hová jársz?

2016. máj. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással én is csesztetnélek egész nap.
2016. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Ne a helyesírással foglalkozzatok úri emberek!! Itt segély kiáltás van,ti meg ugyanolyan aljasok vagytok mint ők,csak max felnőttben.

Hányok ettől a sok okos néptől,de segíteni nem tud egyik sem !!!!

na ide figyelj csajszi ,tudom milyen szar lehet,több megoldás is van.

1, Valamivel tűnj ki a sok majomtól, tanulás,lecke ha ez nem megy nekem sem ment :-)

Akkor jön a csajos oldal,viselj szép divatos hajat,soha ne legyen zsíros a hajad, mindig légy ápolt,probáld a színeket össze hozni,sokat nevess és légy illatos.

Légy kreatív ,dolgozz azon valamivel kitűnj a többi baromtól.

Pl: Ékszer készítés vagy olvasás ,jó filmek nézése utána sztorizás , ne beszélj csúnyán nem nagyon menő már,mikor én voltam fiatal még az volt az ász :-)

Próbálj meg kezdeményezni, bárkinél ,pl nem tudod mi megy a moziba amit érdemes megnézni vagy ,elhagytál valamit vagy menj be egy jó pasival mond azt édesapád,vagy rokonod. Több okból is jó,megijednek a kis tetvek akik gúnyolnak néhányan beleszeretnek és akkor picit békén hagynak.

Nem tudom hány éves vagy ezért nem tudok olyat ajánlani ami tuti bejön.

Csak azt tudom mondani ne félj tőlük,mert ezek állatok ha megérzik a félelmet akkor rád szállnak jobban. Készülj fel jó mondásokkal poénokkal,gúnyos velős megjegyzésekkel,ha szükséges vesd be,de ha kell akkor. Mindig mosolyogj attól bediliznek,miért mosolyog mikor mi lenézzük vagy épp most oltottuk le.

A szülök nem értik meg, engem sem értettek. Viszont te vagy azért felelős,szép légy illatos ,nem kell divatosnak lenni,ahhoz tudj egy ruhát viselni. A egyszerű felsőből is tudsz pár kiegészítővel ujjat csinálni. Mindig más legyen rajtad ha más nem csattal ,övvel,kendővel,táskával,mellény vagy bármi ,de ne légy mindig ugyanaz. Hát ennyi ha kell valami infó szólj. Na csá

2016. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom az ertelmes valaszt :) es a tobieknek meg bocsi a helyesirasomert..
2016. máj. 16. 16:38
 6/6 ngng79 válasza:

Ezek a csicskák sem tudnak helyesen írni, akik szóvá tették. A legfontosabb nem a helyesírás. Amit javaslok számodra a következô:

1. Tanulj ezerrel és szard le a szájukat (képletesen értem nem szó szerint).

2016. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!