Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy irasbeli erettsegin a feladatlapbol kimaradt egy oldal?

Figyelt kérdés

Nem igazan tanultam ra sajnos, csak tippelgettem ossze-vissza, de ugy emlekszem,hogy az emelt kemiamban nem volt benne az elso ket oldal..(szoval nem a fedolap, hanem az utana levo "fontos tudnivalok" meg egy oldalnyi tablazatos feladat)

Nem tudom hogy csak ennyire figyelmetlen voltam-e, de ugye a kodot minden oldal tetejere fel kell irni, es tuti hogy tablazatos feladat felé nem irtam. Ha meg csak szimplan nem vettem észre akkor a tanar ellenorzesnel szolt volna,hogy azon az oldalon nincs kód es irjam fel.

Szerintetek mit csinaljak?:D varjam meg a megtekintest? Ilyenkor adhatnak valami kedvezmenyt, ha osszel ugyis ujrairom? :DDDD

Koszi es bocsi az ekezetekert, telefonról irtam.


2016. máj. 14. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet, így semmiképp sem, mert így, ahogy leírod, ez nem olyan hiba, ami pl. egy lap kihagyásával jelentkezne. Ha kihagytak volna egy lapot, akkor az 4 oldalt érintett volna, és egyidejűleg nem is jelenthette volna a borító belső oldalát és a táblázatos feladatot.

Így, ahogy leírod, min. 2 lap másolási hibája kellett volna, hogy legyen, de tulajdonképp az egész feladatlap elcsúszott volna, tehát az egész dokumentumot érintette volna, és ez

- nem egy embert érintett volna, hanem sokat

- túl nagy hiba lett volna, valaki biztosan kiszúrta volna

Szerintem csak figyelmetlen voltál a nagy stressz miatt.

Mindenképp menj el a megtekintésre, előtte szerintem nem tudsz tenni semmit. Szükség esetén fellebbezz!

Ha pénzbeli kedvezményre gondolsz, nem fognak adni (bár ha hibáztak volna, meg lehetne próbálni) - és más kedvezményt sem, legfeljebb helyt adnak egy esetleges fellebbezésnek.

2016. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Logikus, igazad lehet. Bar tenyleg nem ertem hogy lehettem ilyen bena, hogy nem veszem eszre, de vegulis mindegy, úgyse volt semmi eselyem.:D koszi a valaszod!
2016. máj. 14. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!