Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átjelentkezés másik gimibe?

Átjelentkezés másik gimibe?

Figyelt kérdés

Most nyolcadikos vagyok. És már megvolt a rangsor cseréje. Valaki miatt azt az iskolát, ahova tényleg menni szeretnék beírtam másodiknak, vagyis inkább harmadiknak, mert az első iskolának 2 tagozata van. Szinte biztos, hogy felvesznek az első helyre, jó helyen vagyok a rangsorban. De nem akarok odamenni, rémesen megbántam.

Hozzáteszem, egy nagyon durva dolog miatt írtam be azt a sulit másodiknak, ahova menni akarok. Teljesen össze vagyok zavarodva.

Az lenne a kérdésem, hogy ha kiküldik a végleges listát, utána át tudok jelentkezni rögtön a másik helyre, hogy szeptemberben már ott kezdjek, vagy abszolút megoldhatatlan? Köszönöm előre is!


2016. ápr. 10. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, hasonló helyzetben vagyok (kiveve hogy én a saját hülyeségem miatt rontottam el a rangsort). Úgy döntöttem (ha felvesznek az első helyre) akkor adok annak az iskolának egy esélyt és ha nem bírom, év végen megpróbálok atiratkozni. Lehet, hogy most semmiképp sem akarsz odamenni, de az se kizárt hogy egy év múlva teljesen megváltozik a véleményed.
2016. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam erre. Csak nálam az a baj, hogy nem ugyanaz a tagozat és nem tudnám behozni a lemaradást két emelt szinten tanult tantárgyból... talán ez a legnagyobb probléma. Emiatt valószínű nem is vennének át egy év után... Köszönöm a válaszod!:)
2016. ápr. 10. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy különbözeti vizsga. Lehet, hogy egy ilyen vizsga függvényében átvennének a kívánt iskolába (feltéve, ha van hely). Elég nehezek szoktak lenni az ilyen vizsgák, így ha szorgalmas vagy, esetleg átvehetnek.

De én is azt ajánlom, hogy először adj egy esélyt ennek az iskolának, hátha olyan közösségbe kerülsz, amilyenbe lenni szeretnél :D

2016. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Megfogadom.
2016. ápr. 11. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!