Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiskorom óta csakúgy nézek...

Kiskorom óta csakúgy nézek amikor valaki felakarja olvasni amit írt Házi Feladatként, mitől van ez hogy én meg be vagyok szarva mikor felszólít a tanár?

Figyelt kérdés
xarul neveltek vagy miért?
2010. márc. 30. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerű lámpaláz!!!Nem nevelés kérdése, hanem a géneké!Én is ilyen vagyok,ha szerepelni kell, viszont ezzel ellentétben meg nagy szám van!Ilyen az emberi test!Kiszámíthatatlan, viszont állítólag meglehet tanulni leküzdeni a lámpalázat is, nekem nem sikerült!
2010. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!