Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Építészmérnöknek tanulnék,...

Építészmérnöknek tanulnék, Pestre vagy Pécsre menjek tanulni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok dönteni... Pécs jobban tetszik, mert Pestet útálom, de a BME-nek mégiscsak nagyobb híre van... Pécsre az utazás is nagyon gagyi, viszont MINDENKI Pestre akar menni...:S Légyszi segítsetek...! Mindenféle hozzászólást köszönök, ötlet, tapasztalat, stb.
2008. szept. 19. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Pest!a BME külföldön is elismert.
2008. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pécs is nagyon jó ám! :) Én ott vagyok, ha Pécsre szeretnél jönni, szívesen körbeviszlek a suliban.
2008. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát igen, ez az egyik, h a BME híresebb...

2. hsz-nak: adsz egy email vagy msn címet? jó lenne ha mesélnél egy kicsit :)

2008. szept. 19. 17:22
 4/8 anonim válasza:
Szerintem Pécs is eléggé elismert. Jó az oktatás színvonala, az oktatók felkészültsége, és maga a város is gyönyörű.
2008. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, ugyanaz vagy-e, akinek itt válaszoltam http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-.. , mindenesetre olvasd el. :) Én a BME-re járok. A Pollack sokkal könnyebb, de azért ott is számíthatsz éjjelente rajzolásokra. Kicsit kevesebb művészeti tárgyuk van, és kevésbé részletesen tanulnak pl. ábrázoló geometriát (ami eléggé szórótárgy elsőben). A BME-n híresebb oktatók vannak, de elég embertelen. Mérlegelj a nyílt nap után, nálunk most volt valamikor. :)
2008. dec. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elég sajátos az az épület. Nekem nagyon ellenszenves ! Ha feltétlen BME képzést szeretnél jöhetsz a Mome-ra (www.mome.hu) építőművésznek, megkapod a képzést, és sokkal családiasabb a légkör
2009. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én a pécsit ajánlom unokatesom is odajárt
2009. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam a pécsin kissé elavult dolgokat tanítanak... bár én pestre járok, úgyhogy nem mondhatom biztosra...csak hallottam. én sem szerettem amugy az elején pesten de aztán szépen lassan megszoktam:D szeretni azért most se szeretem:D
2009. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!