Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Petőfi Sándor...

Mit gondoltok a Petőfi Sándor Gimnáziumról? (Bp. )

Figyelt kérdés
Barátnőm nagyon nem akar oda menni de a szülei kényszeríteni akarják.És a rosz tapasztalatok talán segítenének meggyőzni a szüleit.:)
2010. márc. 15. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez a XI.kerben van, ami általános suli is, nem?

Hát a mi osztályunkból anno a 4,5 feletti átlaggal rendelkezők oda mentek, mert hogy milyen jó suli. Sajna rosszat nem tudok róla mondani:)

2010. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
I. kerületben van és a futottak még vagyis a gyenge-közepes képességű gyerekek járnak oda, (a jobbak máshova mennek) szorgalom, tanulási morál nulla, ehhez képest viszont a tanárok azt képzelik, hogy ez minimum a Radnóti Gimnázium, magoltatnak és a fél iskolát megbuktatják. Meg sem közelíti régi hírnevét, amilyen a barátnőd szülei, de főképp a nagyszülei korában volt.
2010. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A XI.kerben is van ilyen, nem tudom melyikre gondol a kérdező:)
2010. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
I. kerület :)
2010. márc. 15. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
az én egyik o.társam is oda akar menni, énse hallottam róla sok jót. Sőt semmi jót. De rosszat se igazán. viszont nem lehet vmi jó suli
2010. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fos, ha lenne eszük a szüleinek akkor oda iratják a csajt ahova menni akar mert ha nem oda akar menni és mégis odamegy az azt jelenti hogy nagyon rossz tanuló lesz mert nem tetszik neki az iskola vagy esetleg a tananyag.

menjen szakközép iskolába lehetőleg abba amelyik olyan szakmát ad amelyiket szereti csinálni és amit szeret csinálni abból jeles lesz és esetleg még ha tovább akar tanulni könnyebben megy neki a főiskolának



nemtudom milyen barmok azok a szülők akik oda iratják a gyereket ahova nem akar menni. engemis nagyon akartak a szent lászló gimnáziumba iratni (x ker) de mégsem tették mert mondtam nekik hogy én nem akarok oda menni

2010. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gyenge iskola. a mi sulinkból oda azok mentek akik ilyen 2-3-as tanulók, és még más iskolákból is... az ilyen pontsázmok sose számítanak de azért a top 100 országos listában benne sincs, az pedig nem egy rossz dolog egy "jó sulinál"

Amúgy is a tehetséggondozó gimik a legjobbak, legerősebbek

2012. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!