Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskeméti Főiskoláról vélemény?

Kecskeméti Főiskoláról vélemény?

Figyelt kérdés

Oda adtam be a jelentkezésemet, és érdekelne, hogy kinek mi a véleményre róla, szerettek-e ott tanulni, a követelmény mekkora, stb.

Nagyon köszönöm annak, aki ír! :-)


2010. márc. 13. 13:51
 1/10 anonim válasza:
0%
Melyik karra? Szerintem egyedül a GAMF ér valamit, de ott se minden szak. Amúgy ha választhatnék, hol töltöm el a következő pár évemet, Kecskemét fel sem merülne. Halál unalmas egy város... A főiskolások általában szeretnek bulizni- na azt itt nem lehet. Vagyis vannak diszkók, de ha más irányultságú vagy, akkor esélytelen.
2010. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Óvónői szakra adtam be. Igazából nem vagyok valami nagy bulis, persze jó lenne majd eljárogatni a tanulás mellett, de én azt hittem, hogy nem gázos hely.
2010. márc. 13. 14:36
 3/10 anonim válasza:

Ott végeztem tavaly előtt óvónőként levelezőn. Hát...

Sok felesleges sz*rt kellett csinálni, és sok olyan tanár van, aki nem képes haladni a korral. Amúgy nem nehéz megcsinálni.

2010. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
14:44 -mesélnél nekem a suliról még??? szerinted felvesznek, ha 4,4 az átlagom, az érettségim meg tegyük fel 3-as lesz nagyátlagban? nehéz a bejutás? kollégium milyen? melyiket az érdemesebb választani, kolesz vagy albi? köszi előre is
2010. márc. 13. 14:46
 5/10 anonim válasza:

14.44es vagyok. Nem tudok sem a felvételiről, sem a koleszról írni, mivel levelezős voltam, és egy kedves ismerősömnél szálltam meg olyankor.

Szerintem felvesznek ilyen átlaggal, bár ez a pontszámítási módszer nekem kínai. Az alkalmassági nem volt vészes, ének, tesi, elbeszélgetés, meg beszédértés.

2010. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. márc. 13. 15:11
 7/10 anonim válasza:
A TK kolesz adót van a városközpontban, mindenhez közel. A suli kb 15 percre van. Nem a legmodernebb a koli, de lehetne rosszabb is. Nem az, hogy gáz a város, csak unalmas szerintem. De majd meglátod:) Szeretnél is óvónő lenni, vagy csak kell egy diploma?
2010. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Na bocsi, mobilról pötyögök, és a t9 miatt az elírás. Tehát a koli BENT van a városközpontban. :)
2010. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék óvónő lenni. :-) Nagyon szeretem a gyerekeket, szeretek énekelni, olvasni... :D Majd kiderül, hogy hogy alakul :-)
2010. márc. 13. 15:34
 10/10 anonim ***** válasza:
sztem inkább Szegedre menj..az ér is valamit..Kecskeméti nem a legszínvonalasabb.
2010. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!