Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen trükköket, javaslatokat...

Milyen trükköket, javaslatokat tudtok mondani tárgyfelvételhez (Neptun)?

Figyelt kérdés
Most leszek gólya, és már csináltam magamnak egy számomra ideális órarendet a már Neptunon meghirdetett tárgyakból, és félek, hogy gyakorlatoknál (nekem 4 db tárgyból lesz gyakorlat) nem lesz helyem, mert ott egy időpont általában csak 20 férőhelyes, és gyorsan elkapkodják. Mit tudtok javasolni, hány órával tárgyfelvétel előtt lépjek be, mi van, ha ledob? És lehet két gépről is csinálni?

2015. aug. 28. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Felesleges kettőről.


10 perc után dob ki a rendszer, ha semmit nem csinálsz, tehát néha rá kell frissíteni.


Hát én 5:30 körül felkelnék, ha 8-tól van tárgyfelvétel,



7-kor már tuti esélytelen,


Elsőre azt vedd fel, amiből nem csak egy időpont van. Tehát egy olyan tárggyal felesleges tölteni az időt, amiből egy gyakorlati időpont van. Az akkor lesz, kész.


Sok más trükk nincs, 8kor legyél a gép előtt,kezeden az egérrel, és kelj fel időben, hogy be tudj jelentkezni,

2015. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a választ! :)
2015. aug. 28. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ez az adott iskola szerverétől is függ...

a BGF-en pl tökéletesen meg van oldva, nagyon ritka, amikor kidob vagy lefagy, eddig a három év alatt csak egyszer történt meg

érdemes arra a tárgyra jelentkezni először, ahol a legnépszerűbb tanár van

2015. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy pont egy éves a kérdés, de jót nevettem azon, hogy a BGF-n vagyis mostmár BGE-n tökéletesen meg van oldva minden és jó a tárgyfelvétel.. :D :D Pont ma lesz éjféltől a tárgyfelvétel és hát a legnagyobb jó indulattal is azt kell mondanom, hogy botrányos! Sőt, még attól is rosszabb. Még hogy nem fagy le.. Eleve a suli szánalmasan gyenge szervezésben, de mindenféle szervezésben. És a Neptun abban a percben kifagy tárgyfelvételkor, amint belépsz. Nem tölt, szarakszik, mire észhez tér minden be van telve. Szóval én mindig ideggörccsel ülök a gép elé ilyenkor, mert látom előre, h mi vár rám. :D
2016. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom, hány éve jársz oda, de 2012 és 2016 között nem volt vele semmi komolyabb gond

sosem dobott ki a tárygfelvételnél, és sosem fagyott le

azt viszont elismerem, hogy mostanában elég érdekesen szervezi az iskola a dolgait, főképp, mióta egyetem lett

2016. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2014 szeptembere óta. Most kezdem az utolsó évet és a tárgyfelvétel is most fog éjfélkor kezdődni és már 20 perce kb a Neptun használhatatlan! Lefagy, nem tölt és még sorolhatnám. És még meg sem nyílt a tárgyfelvétel. Szóval komolyan botrány az egész. Kész vicc.
2016. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!