Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanárok meg szívatak és...

A tanárok meg szívatak és kedden meg szerdán meg csütörtökön meg pénteken én tartom meg az óráka az összeset akk tudja hogy mit csinálj vagy stb. az írja le pls bármit csinálhatok xD engedély kaptam!?

Figyelt kérdés
matek magyar nyelv biosz föci kémia fizika stb..-böl kell mit tegyek ???????????????????????????????????
2010. márc. 8. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
minden suliban máshogy működik. Annyi szabadságot kaptál, amennyit egy tanár megengedhet magának, annyi különbséggel, hogy nem oszthatsz jegyeket, illetve intőket. Legalábbis nálunk így működik:)
2010. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
10 perc után engedd el az osztályt
2010. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ígazgato baszakodik velem
2010. márc. 8. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Beírod google-be, hogy óravázlatok vagy óratervezetek/magyar/földrajz/biológia...stb. kapsz egy tematikát arról, mit hogyan milyen sorrendben adsz le. aztán az iskolai tankönyv meg munkafüzetből megpróbálsz vmiféle órszerűséget összehozni, neten találsz feladatokat is. játékból feleltethetsz is, azzal csak telik az idő (ha a tanár belemegy ebbe) persze nem értékelhetsz. 45 perc gyorsan eltelik amúgy, főleg ha te tartod az órát, de nem kis meló lesz a heted. jó nagy disznóságot csinálhattál, ha így megszívattak...
2010. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Úr Isten!

Te tartod az órákat? Még fogalmazni sem tudsz magyarul... Egyelek meg, kicsi szívem. Hány éves vagy?

2010. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én már tartottam órát földrajzból,élelmiszergazdaság volt a téma.Én nem tudtam,hogy hogyan kell egy órát leadni,de utánoztam a tanáromat,mondjuk nem mindenben,tehát így nézett ki az én földrajzórám:

-Elmondtam,hogy miről fogunk olvasni,de nem minden részt mondtam el,csak a leglényegesebbeket.

-Mondtam,hogy olvasson egy X tanuló,és folytassa egy Y.

-Mutogattam a térképen.

-A munkafüzetben annyit dolgoztattam,hogy ki kellett keresni az oszt.társaimnak,hogy a 2006-os adatok szerint kukoricából mennyit termelnek a MAGYAROK,meg a többi növényből..vagy ilyen izéből..xĐ

Nagyjából ennyi.

Magyar nyelvet is könnyű tartani,átmész a következő leckére,elolvastatod velük,aláhúzatod,meg ilyenek.

A matekot a legnehezebb szerintem:S arra nemtom,hogy hogyan készülj!

Biológia megint csak könnyű,de ott azért többet dolgoztass a munkafüzetbe,mint földrajzon,mert kevésbé éghetsz le!Ott a tankönyvben a szöveg,az alapján csináltasd!

Kémia,fizika..áhh:S arra sem tudok semmit se mondani,veled jól kicsesztek,mit csináltál,ha szabad kérdeznem?

2010. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyi mindenből kell? Lassan professzorrá vállsz. Egyébként egy sül bunkó lehetsz az írásaid láttán.
2010. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi mindenből kell? Lassan professzorrá vállsz. Egyébként egy sült bunkó lehetsz az írásaid láttán.
2010. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Úristen!! XD egyáltalán nem értem hogy mit akartál leírni :D -.- :S:S
2010. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!