Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károlyi Gáspár Református...

A Károlyi Gáspár Református Egyetem milyen? Milyen a tanulói közössége?

Figyelt kérdés
Újpestire gondolok.

2015. aug. 1. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ám Károli.
2015. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdésre szeretnék választ.
2015. aug. 1. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagyis az ÁJK-ra gondolsz. Én egy csajt ismerek aki oda jár (régen beszéltem vele, már nem), hát világi ribizli, és ahogy posztolgatja a képeit, a csoporttársai se különbek, persze minden faj megtalálja a társait, biztos vannak normálisak is. Én sokáig gondolkodtam rajta, hogy oda megyek, de annyi helyen olvastam, hogy mennyire színvonaltalan és a munkáltatók is lenézik az ott végzett jogászokat, mellesleg látva hogy tényleg ilyen állatfajok is röhögve elvégzik, inkább lemondtam róla (meg a jogról is). De maradtam a Károlinál, csak átpártoltam a BTK-hoz :D
2015. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megirod levélben a csaj nevét?
2015. aug. 2. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!