Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi beiratkozás mikor...

Valaki : kérdése:

Egyetemi beiratkozás mikor szokott lenni kb?

Figyelt kérdés
Aug 12 13 14 én mennék nyaralni,ugye tuti nem akkor?
2015. júl. 30. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában szept első hete, de szinte minden intézmény honlapján elérhető már a félév időbeosztása.
2015. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A pécsi Tudományegyetem honlapján nem találtam :(
2015. júl. 30. 07:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Tuti nem akkor, akkor amikor te mész akkor zajlanak majd a pótfelvételik és mindenhol.


Szeptember elejétől lesz a beiratkozás kb.


Jó nyaralást!

2015. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk augusztus végén szokott lenni.
2015. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kari honlapon nézd meg, vagy gugli "pte valamilyen kar 2015/2016 tanterv"... nem tudom hogy minden karon, de a legtöbbnél amit korábban néztem (pécsen) szeptember 7.én kezdődik a szorgalmi időszak, gondolom előtte héten vannak az orientációs napok meg a beiratkozás, maximum aug uccsó hete, a közepén még vígan nyaralhatsz:)
2015. júl. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Levelet kaptál? Nemsokára jönnie kell ha nem, és abban minden le van irva részletesen. Általában augusztus utolsó napjai és szeptember első hete szokott lenni a beiratkozási időszak. :)
2015. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!