Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lassan megőrülök a felvételi...

Lassan megőrülök a felvételi miatt. Mit tegyek? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
Nemsokára nyilvánosságra hozzák az ideiglenes felvételi jegyzéket, de már tudom, hogy mindkét iskolába ahova szeretnék menni, felvennének. De az a baj, hogy nem tudom eldönteni, melyikbe menjek, mert mind a kettő nagyon tetszik, és nagyon erős, és közel is vannak. Az egyikről csak jót hallottam, és nagyon-nagyon tetszik, és ott egy osztályba kerülnék az egyik osztálytársammal, a másik is tetszik, de talán nem annyira, viszont ott van olyan szak, amire szeretnék menni.
2010. márc. 6. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem saját magad miatt menj abba a suliba, amit szeretnél csinálni. Úgyis lesznek új osztálytársaid, az csak az első pár napban érdekes, hogy van ismerős. Amit szeretettel csinálsz, azt könnyebben tanulod is.
2010. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is oda menj, ahol van olyan szak, amit szeretnél. Úgy is lesznek új osztálytársaid, barátaid, nem kell a régiek miatt máshova menni. Nekem úgy volt, hogy senki sem jött oda, ahova én akartam menni, de most így utólag (11.-es vagyok) már örülök neki, hogy nem jött egyik osztálytársam se (pedig szerettem őket), mert így legalább tiszta lappal kezdhettem mindent:) 17/L
2010. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de nem csak azért mennék abba a suliba, mert oda megy a másik osztálytársam, hanem mert jobban is tetszik...:/
2010. márc. 6. 18:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért tetszik jobban? Szebb az épülete? Ha csak ennyi, akkor nem lenne sok értelme csak emiatt odajárni, viszont: lehet ez egy 'jel' is h oda kell menned :P

Sztem dönts az alapján h melyik az erősebb suli, nézz utánuk vagy kérdezz utánuk öregdiákoktól..

2010. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ne az alapján dönts,hogy megy-e oda ismerős, mert pl. az én osztályomban is volt 2 lány, akik együtt jöttek és csak egymással beszélgettek, és 2 év után is elég kívülállóak. melyik 2 suli között vacilálsz?
2010. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szent László és Károlyi Mihály
2010. márc. 6. 21:41
 7/17 A kérdező kommentje:
de azt tudom, hogy melyik erősebb, a Szent László.
2010. márc. 6. 21:42
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tippelek: a volt oszt társak a Károlyiba mennek..

Én Szent Lászlót ajánlom! Károlyi elég problémás..

2010. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Oké.:) Köszönöm.:) Már anyámmal is sokat beszélgettem erről, és már csak azért is, mert a Lászlóban tudnám folytatni a németet haladóról, Károlyiban meg kezdhetném előlről.:S

Szóval akkor Szent László.:)

Nagyon köszönöm a válaszokat!:)

2010. márc. 7. 12:51
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor csak magadra gondolj, hogy Neked mi a jó? Te mit szeretnél? Mi a célod?
2010. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!