Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi sorrendmódosÍtásom...

Egyetemi sorrendmódosÍtásom vajon sikerült?

Figyelt kérdés
Szóval éppen pár perce módosÍtottam, a bimoérnöki szakot az orovosidagnosztika elé rakta, majd rákattintottam a mentés gombra. és most meg azt Írja hogy az aktuális sorrendje: orovosdigonostika, biomérnöki. pedig megváltoztattam... akkor most bas*hatom?:( az a baj hogy az orovsiagnosztikára is meg van a pontom szóval oda fognak felvenni...

2015. júl. 5. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
frissítetted? amúgy még nem derült ki a ponthatár, koránt sem biztos hogy megvan a pontod.
2015. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen firssÍtettem:) és még Ír egy olyat , hogy a kérelem feldolgozás alatt, akkor lehet majd csak később fogja jelezni a módosÍtott sorrendet.

igaz, még nem derült ki a ponthatár,de csak egy négyes érettségim lett a többi ötös, ezért tartom valószÍnűnek:)

2015. júl. 5. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor még várni kell. Hát én úgy jártam, hogy szín ötös érettségivel, nyelvvizsgával, magabiztosan vágtam neki a felvételinek. Igen ám, de pont akkor több mint 70 pontot emelkedett a ponthatár.
2015. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hmm.sajnálom.

kíváncsi leszek...

2015. júl. 5. 16:28
 5/6 anonim ***** válasza:

"de csak egy négyes érettségim lett a többi ötös"

80%-tól 5-ös, az emelt meg 60-tól, szóval ez semmit nem jelent. Főleg, hogy úgyis elsősorban a 2 felvételi tárgy számít.

2015. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
valóban, teljesen igazad van:) De úgy gondoltam itt a debreceni egyetemen nem lesz olyan magas a ponthatár. Majd kiderül, nem idegeskedek inkább.
2015. júl. 7. 23:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!